/ «GOOD'OK» — це… / «GOOD'OK» — це…

«GOOD'OK» — це…За допомогою послуги «GOOD’OK» Ви зможете вибирати і встановлювати мелодії або фрази, які програватимуться замість звичних монотонних сигналів під час виклику абонента. Той, хто подзвонить Вам, почує в трубці ту мелодію, яку Ви захочете. До вашої уваги тисячі улюблених мелодій, веселих жартів, фрагментів з кінофільмів і мультфільмів, голоси відомих політиків й артистів.

Нова послуга максимально зручна і проста: для використання підходить будь-яка модель мобільного телефону без додаткових настройок. Скористатися послугою «GOOD’OK» можуть всі абоненти МТС. Для цього необхідно подзвонити на номер 700 або відправити код бажаної мелодії в тексті SMS на номер 700.

Користувач послуги «GOOD’OK» може встановити наступні правила програвання мелодії або звукового ефекту:

 • на всіх або тільки на одного абонента;
 • на групу друзів або колег;
 • на певний день;
 • на певний час дня або ночі.


 • Для установки описаних вище правил, Вам необхідно скористатися підказками голосового меню, подзвонивши на номер 700 або внести зміни на веб-сайті МТС, увійшовши до персонального розділу послуги «GOOD’OK».

  Перша сплачена мелодія автоматично встановлюється для програвання при всіх вхідних викликах.

  В залежності від тарифу, що встановлений для мелодії «GOOD'OK», вартість замовлення мелодії складає один з наступних тарифів: 0,30 грн., 3 грн.,5 грн., 7 грн., 9 грн., 11 грн. або 12 грн. (з ПДВ, без ПФ).

  Сплата замовлених мелодій згідно їх вартості відбувається кожні 30 днів до самостійної відмови від мелодії. Про термін дії ваших мелодій ви можете дізнатись подзвонивши на номер 700 у розділі «Особистий альбом». Абонент може відмовитися від продовження мелодії і замовити нову мелодію на подальший період.

  Почули цікаву мелодію – скопіюйте собі таку ж! Подзвонивши по номеру 700 (дзвінок можливий тільки при знаходження в мережі МТС), уточните, який музичний твір або звукове вітання замовлене у Абонента, у якого Ви почули мелодію, яка Вам сподобалася, та встановите собі таку ж. Встановити собі вподобану мелодію, замовлену іншим Абонентом, можна, слідуючи інструкціям голосового номера 700.

  Відмовитися від встановленої мелодії, Ви можете, подзвонивши на голосовий номер 700 і вибравши відповідну команду.

  На сайті послуги GOOD'OK Ви знайдете повний каталог мелодій, а також зможете управляти вже замовленими мелодіями: настроювати, видаляти.

  Вартість дзвінка на номер 700: 0,10 грн./хв. (з ПДВ, без ПФ), тарифікація починається з 13-ї секунди. Відправка SMS за номером 700 – не тарифікується.*

  *Для абонентів ПрАT "МТС Україна", що знаходяться в роуминінгу, додатково оператором утримується роуминговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінгової тарифної зоні.


  Як підключити послугу

 • Активація послуги «GOOD’OK» безкоштовна і відбувається автоматично після першого замовлення мелодії абонентом.
 • Замовити мелодію Ви можете, подзвонивши на короткий номер 700 (дзвінок можливий тільки при знаходження в мережі МТС) або відправивши код бажаної мелодії в тексті SMS на номер 700.


 • Замовивши першу мелодію, Ви автоматично активуєте послугу «GOOD’OK» .

  При установці мелодії послуги «GOOD’OK» Абонентові надходить SMS з паролем доступу до «Персонального альбому» для управління послугою «GOOD’OK» на інтернет-сайті «GOOD’OK» (http://goodok.mts.com.ua)

  Послуга має ряд особливостей:

 • Абонентові, що здійснює виклик, буде програно мелодію тільки за умови, якщо абонент, що викликається, доступний і вільний.
 • Програвання мелодії виконується завжди в стані перед відповіддю, тобто за програвання мелодії плата не нараховується. Відповідно до існуючих стандартів тарифікація виконується тільки після відповіді абонента, що викликається.
 • Якщо абонент (передплатник послуги) зайнятий або недоступний, послуга не надається: відбувається звичайне обслуговування виклику і абонент, що дзвонить, почує стандартні сигнали, що свідчать про стан абонента (гудки «зайнято», або фраза автоінформатора, що свідчить про недоступність абонента).
 • Послуга гарантовано надається тільки при дзвінках абонентів в мережі МТС.


 • * - Оператор має право встановлювати інший термін використання мелодій, повідомивши про це абонентів.


  
  Для замовлення мелодій надсилайте код бажаної мелодії у SMS-повідомленні на номер 700. Тарифи наведені у гривнях з ПДВ, без ПФ